Op woensdag 14 oktober brengt Herr Seele een unieke lezing in Bar Provisoir over zijn tentoonstelling 'Het Rijk der Vrouw' en zijn Torhoutse roots.
Kunstenaar, schrijver, acteur en stripartiest Herr Seele komt naar Torhout voor een bijzondere lezing waarin hij zijn tentoonstelling Het Rijk der Vrouw verbindt met een persoonlijk familieverhaal. Centraal staat daarbij Odette Pannecoucke, een markante vrouw uit zijn familiegeschiedenis die symbool staat voor de sterke vrouwelijke figuren die zijn leven en werk hebben beïnvloed.
De lezing biedt het publiek een unieke kans om kennis te maken met een minder bekende, maar bijzonder persoonlijke kant van Herr Seele. Zijn bekende gevoel voor humor en verbeelding wordt daarbij aangevuld met ontroerende familieverhalen en verrassende inzichten in de geschiedenis van Torhout en haar inwoners.
Wanneer: woensdag 14 oktober om 20u00
Waar: Bar Provisoir (Cultuurhuis de Brouckere) - ingang gebruiken aan kant Tuin de Brouckere.
LET OP: plaatsen zijn beperkt tot 100 personen, inschrijving is verplicht via volgende link: https://forms.cloud.microsoft/e/1ZXvaWBLtt
Praktische informatie
Wanneer
- wo 14 oktober 2026 van 20 tot 22 uur
